Le Petit cafe & bar

Cafe  Le Petit sa nachádza v samotnom centre Bratislavy, pri Panenskej ulici a neďaleko prezidentského paláca.  Výborná lokalita, iba niekoľko krokov od autobusovej zastávky na Hodžovom námestí, smer  Petržalka predurčuje našu kaviareň na to, aby ste sa v zhone bežného dňa, idúc za svojimi pracovnými či inými povinnosťami, zastavili aspoň na chvíľku a posedeli pri dobrej káve alebo silnom čaji v príjemnom prostredí, pri  nevtieravej hudbe a trochu si oddýchli.

Rýchly wifi internet s možnosťou laserovej tlače Vám bude určite dobrým pomocníkom pri vybavovaní Vašich pracovných či študentských povinností.  Priestory kaviarne sú plne klimatizované a poskytujú v lete príjemný chládok a osvieženie, v zime miesto na ohriatie tela i duše.

Náš personál je milý, usmievavý a snaží sa vyhovieť požiadavkám našich  zákazníkov.Sme tu  a chceme tu byť práve pre Vás!

 Café Le Petit

Každý deň  ponúkame širokú paletu ľadových, teplých i horúcich, ako aj vynikajúcich miešaných  nápojov a  jedál i zákuskov, ktoré zaženú Váš malý hlad a vynikajúco Vás občerstvia.

Odporúčame Vám každý deň ochutnať  z našej ponuky niečo iné.  Naše zákusky sú každý  deň zaručene čerstvé a vyrobené z najkvalitnejších surovín. Ponúkame aj kvalitné zapečené toasty a paniny - všetko z najlepších surovín a keď ich ochutnáte, zistíte, že s množstvom použitých  surovín zásadne  nešetríme.

Podávame aj domáce limonády v džbánoch za bezkonkurečné ceny, širokú ponuku vín a obľúbených značiek pív. Odporúčame Vám napr. vychladený 12. St. Budweiser, Guiness, výborné írske pivo a Cider- ľahký alkoholický nápoj, ktorý je v súčasnosti v Anglicku veľmi obľúbený  najmä u dám.

Čapovaná kofola originál, správne vychladená, Vás nikdy nesklame a  ani my Vás určite nesklameme.

Sme pripravení Vám vytvoriť  čo najpríjemnejšie, útulné, intímne prostredie, kde sa budete dobre cítiť  a budete sa k nám určite radi vracať.

Radi  pre Vás na  požiadanie pripravíme akúkoľvek oslavu či posedenie, narodeninové party, oslavy menín a rôznych malých  i veľkých výročí. Na narodeninové oslavy Vám radi pripravíme tortu podľa Vašich požiadaviek a dohodneme  individuálnu zľavu v závislosti od počtu osôb, K dispozícii je na prízemí   klimatizovaný priestor  kaviarne v počte 4O miest.

 Naše chutné raňajky  v príjemnom prostredí

Nestihli ste sa ráno najesť? To nie je zdravé! Máte malé pracovné stretnutie a chcete sa popri tom aj naraňajkovať? Alebo bežíte na prednášky a  ešte ste nič nezjedli? Žiaden problém! My sme  Vás  mysleli už v predstihu a každý deň Vám pripravíme čerstvé  raňajky podľa Vašich predstáv. Pre pracovné raňajky Vám môžeme  vopred rezervovať Vami požadované miesta, či menu  v nerušenom tichom  prostredí.

Raňajky ponúkame v čase od 7.00 do 10.00 hod.

Naše raňajkové menu :  

  • 1. chlieb alebo čerstvé pečivo,maslo,džem, kakao, mlieko, káva, čaj,…… 
  • 2. šunková  alebo syrová bageta, čaj, káva
  • 3. vločkové musli s čokoládovými guličkami a čerstvým ovocím
  • 4. kakao, croissant/pre školákov/, desiata so sebou-(bageta. ovocie)
  • 5.banánový mliečny koktial s medom……

K raňajkám Vám zabezpečíme každodenne aktuálne noviny, časopis Forbes  a vysielanie TA3, aby ste mali najnovšie informácie o dianí doma a vo svete. Zároveň Vás denne môžeme informovať o predpovediach  počasia.

Bar Le Petit

O  poschodie nižšie ako kaviareň sa nachádza   zaujímavý klimatizovaný bar pre 50 hostí, ktorý ponúka atraktívny priestor pre zábavu, oslavy a stretnutia s priateľmi i novými ľuďmi. K dispozíci je vyslovene   “dancingový” priestor  pri tlmenom svetle, ktorý priam láka na dobrú zábavu, príjemný tanec pre zaĺúbených  či stretnutia s priateľmi a nerušené rozhovory pri  long drinku.  Priestory  baru  sú vybavené  premietacím plátnom a jukeboxom, ktorý ponúka 60 000  najznámejších medzinárodných pesničiek,. ktoré si môžete sami zvoliť podľa Vašej nálady.

Smoking area”.Pre fajčiarov sme vytvorili samostatný oddelený priestor v podobe fajčiarskej miestnosti, ktorá je vybavená kvalitným odsávaním. Toto riešenie  ochráni každého od nepríjemného cigaretového dymu  a zároveň vytvára priestor pre nadviazanie nových kontaktov pri cigarete.

Pre organizované väčšie skupiny a teambuldingové stretnutia zabezpečíme špeciálnu  akciu  “ na kľúč”-  teda plne podľa Vašich požiadaviek a našich možností. Ale pre nás nie je nič nemožné!

V bare môžeme počas dňa na základe Vašich požiadaviek uskutočniť pre Vás  rôzne  prednášky, školenia a  iné vzdelávacie stretnutia, pracovné rokovania a pod. Pripravíme Vám malé poldenné či celodenné občerstvenie a dáme Vám  k dispozícii našu  kvalitnú ozvučovaciu či audiovizuálnu techniku.1. Lôžková izba: od  25€
2. Lôžková izba: od  34€
3. Lôžková izba: od  45€
4. Lôžková izba: od  56€
Prístelka: od  10€
Raňajky: 4€
 
Zapožičanie notebooku:   4€
Malé zvieratko (psík, mačka):   6€
Nočné ubytovanie-po 22:30h: prípl.  2€

Všetky ceny sú uvedené za izbu/noc vrátane DPH.


PETIT Hostel
Suché mýto 19,
811 03, BRATISLAVA
Slovak republic

Tel.č.: + 421 (0) 902 072 942
Fax: + 421 (0) 2 207 08 464
E-mail: petit@pekneubytovanie.sk